SEO - Optimalizace pro vyhledávače

SEOoptimalizace pro vyhledávače je vlajkovou lodí společnosti Advertising Media s.r.o. Pro naše zákazníky provádíme různé metody optimalizace stránek, od dílčích služeb - jako je nastavení on page seo, až po kompletní seo služby s maximálním zvýšením návštěvnosti z vyhledávání až o stovky procent. Specializujeme se na "seo na míru" pro každého klienta. Navrhujeme řešení, která vedou především k dosažení požadovaného výsledku. Pomocí seo přivádíme na stránky našich klientů absolutně nejvíc zákazníků. Seo je přirozená reklama, kterou uživatelé jako reklamu nevnímají, má vysokou konverzi a lepší cenu, než ppc reklama. Proto je optimalizace pro vyhledávače nejlepší cestou k vašemu úspěchu.

Možnosti spolupráce v optimalizaci pro vyhledávače:

SEO s garancí zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů až o stovky procent

Zvýšíme návštěvnost vašich stránek z přirozeného vyhledávání na seznamu a googlu. V průměru se nám daří našim klientům zvedat návštěvnost o 200-300%. Výsledky sledujeme a kontrolujeme v google analytics. Garantujeme výrazné zlepšení současného stavu. Našim projektům přináší tato služba tisíce návštěvníků z vyhledávání denně. Více na zvýšení návštěvnosti z vyhledávání.

Regionální SEO - optimalizace se zaměřením na region působnosti

Regionální SEO je ideální pro regionálně působící firmy. Dohledatelnost v regionu přináší největší příležitost přeměnit návštěvníka ve vašeho zákazníka. Pokud nebudete na pozicích na zvolená klíčová slova, službu neplatíte. Další informace na regionální SEO s garancí.

Nabízíme SEO s garancí prokazatelných výsledků

 • SEO s garancí výsledků - je férové platit jen za něco, co funguje
 • Zpětná vazba z google analytics, každý měsíc report dosažených výsledků
 • Konzultace SEO zdarma, můžete se na nás kdykoliv obrátit
 • Chceme dlouhodobě spolupracovat = těžko by to šlo, kdyby naše práce nefungovala
 • SEO poradenství - poradíme další možnosti v oblasti SEO
 • Provozujeme vlastní projekty = možnost spolupráce a podpory

Proč si vybrat Advertising Media s.r.o. pro realizaci SEO?

Optimalizace pro vyhledávače je základem našich vlastních projektů. Každý den nám přijdou díky seo na naše portály desítky tisíc uživatelů. Nenabízíme optimalizaci pro všechny zákazníky za jednotnou paušální cenu. Víme, na co optimalizovat, co je reálné a co se vyplatí. To jsou faktory, které ovlivňují úspěch seo. Kromě optimalizace pro vyhledávače se zabýváme i souvisejícími službami, které pro vás mohou mít zásadní přínos. Pro naše zákazníky máme připravenu celou řadu dalších služeb, které ovlivňují vnímání vaší firmy na internetu pozitivně a důvěryhodně. Příkladem může být prezentace na facebooku, získání velkého počtu facebook fanoušků, ppc bannerová reklama či reklama v regionu.

Rychlé představení SEO

Seo - optimalizace pro vyhledávače je metoda úpravy stránek, jejímž cílem je dosažení lepších pozic ve výsledcích vyhledávání, zejména ve vyhledávačích jako je Seznam.cz a Google.cz. SEO tvoří dva základní faktory:

1. On page faktory: (Obsah a nastavení stránky)

 • Správné nastavení klíčových slov, nadpisy a titulek
 • Kvalitní textový obsah stránek
 • Optimalizace kódu stránek
 • Prolinkování textového obsahu v rámci webu

2. Off page faktory: (Zpětné odkazy a vše mimo vlastní stránku)

 • Budování zpětné sítě odkazů
 • PR články a jiné odkazové materiály
 • Podpora ze sociálních sítí

Výsledek optimalizace je dán nastavením obou základních faktorů. On page faktory slouží jako prezentace, off page faktory jako doporučení. I s dobrým doporučením zákazníky neoslovíte pomocí špatné prezentace a naopak, proto je při optimalizaci nutné zaměřit se na oba faktory. SEO se následně v praxi projeví v podobě lepšího umístění stránek ve výsledcích vyhledávání (na Seznamu a Googlu) na zvolená klíčová slova a tím i zvýšením návštěvnosti.