Reklama na internetu, internetový marketing

Nabízíme širokou škálu služeb internetové reklamy, provozujeme vlastní reklamní systém na našich portálech, zabýváme se i regionální reklamou, správou ppc kampaní a reklamou na facebooku. Většinou poskytujeme zákazníkům komplexní správu internetového marketingu včetně poradenství. Není problém však realizovat i dílčí reklamní kampaně zaměřené pouze na určité druhy internetové reklamy.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce s trvalými výsledky. Víme, co vám nabídnout a poradíme vám i s dalšími faktory, které ovlivňují úspěšnost reklamní kampaně a celkově vašeho internetového projektu nebo firemních stránek.

Kdybych měl posledních 5 dolarů, tři z nich dám na reklamu!
Henry Ford

Úspěšné reklamní kampaně

Každou reklamní kampaň je potřeba promyslet, správně nastavit a změřit, jinak nebude možné reklamní kampaň vyhodnotit a obhájit výsledek. Úspěšná reklamní kampaň je zárukou, že zákazník naše služby opět využije. Proto se snažíme, aby každá námi realizovaná reklamní kampaň byla úspěšná.

Domluvte si konzultaci zdarma

Kontaktní informace

Přeji si kontaktovat v tomto termínu:

Reklamní bannery - bannerová reklama v regionu nebo pro celou ČR

Máte zájem o bannerovou kampaň pro celou ČR či jen pro vybraný region? Nakupujte přímo u poskytovatele a získejte nejlepší cenu. Připravíme vám kampaň pro vybraný region a nebo můžete vyzkoušet bannerovou ppc reklamu pro celou ČR.

 

Správa ppc kampaní google adwords a sklik

Ppc reklama na googlu a seznamu je nedílnou součástí internetového marketingu. Správně nastavená ppc reklama generuje zisk a vytváří jeden z prodejních kanálů. Správou ppc reklamy pro vás hlídáme její optimální nastavení.

 

Facebook marketing, facebook fanoušci

Zviditelníme vás na facebooku, vytvoříme vám FB stránku, přivedeme fanoušky a vše propojíme s vaší stránkou. Pokud máte zájem o přidání fanoušků, vyzkoušejte naši službu facebooku fanoušky.

 

 

Reklama zdarma, možnosti spolupráce v oblasti reklamy a seo

Pokud nás chcete nejprve vyzkoušet zcela zdarma, vyberte si některou z našich reklamních služeb v sekci reklama zdarma. Nabízíme bannerovou spolupráci, přednostní výpis vaší firmy a výměnu odkazů.

Jaké faktory dělají reklamní kampaně úspěšnými?

  • Zpětná vazba, analýza chování návštěvníků přicházejících z reklamní kampaně
  • Nízká cena za přivedeného návštěvníka a zároveň vysoká konverze
  • Rychlá reakce na základě zpětné vazby, neustálá kontrola reklamní kampaně
  • Unikátní zpracování, zajímavý či vtipný nápad
  • Nadstandardní partnerské výhody - individuální spolupráce