Reklama na internetu, internetový marketing

Nabízíme širokou škálu služeb internetové reklamy, provozujeme vlastní reklamní systém na našich portálech, zabýváme se i regionální reklamou, správou ppc kampaní a reklamou na facebooku. Většinou poskytujeme zákazníkům komplexní správu internetového marketingu včetně poradenství. Není problém však realizovat i dílčí reklamní kampaně zaměřené pouze na určité druhy internetové reklamy.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce s trvalými výsledky. Víme, co vám nabídnout a poradíme vám i s dalšími faktory, které ovlivňují úspěšnost reklamní kampaně a celkově vašeho internetového projektu nebo firemních stránek.

Kdybych měl posledních 5 dolarů, tři z nich dám na reklamu!
Henry Ford

Úspěšné reklamní kampaně

Každou reklamní kampaň je potřeba promyslet, správně nastavit a změřit, jinak nebude možné reklamní kampaň vyhodnotit a obhájit výsledek. Úspěšná reklamní kampaň je zárukou, že zákazník naše služby opět využije. Proto se snažíme, aby každá námi realizovaná reklamní kampaň byla úspěšná.

Reklamní bannery - bannerová reklama v regionu nebo pro celou ČR

Máte zájem o bannerovou kampaň pro celou ČR či jen pro vybraný region? Nakupujte přímo u poskytovatele a získejte nejlepší cenu. Připravíme vám kampaň pro vybraný region a nebo můžete vyzkoušet bannerovou ppc reklamu pro celou ČR.

 

Správa ppc kampaní google adwords a sklik

Ppc reklama na googlu a seznamu je nedílnou součástí internetového marketingu. Správně nastavená ppc reklama generuje zisk a vytváří jeden z prodejních kanálů. Správou ppc reklamy pro vás hlídáme její optimální nastavení.

 

Facebook marketing, facebook fanoušci

Zviditelníme vás na facebooku, vytvoříme vám FB stránku, přivedeme fanoušky a vše propojíme s vaší stránkou. Pokud máte zájem o přidání fanoušků, vyzkoušejte naši službu facebooku fanoušky.

 

 

Reklama zdarma, možnosti spolupráce v oblasti reklamy a seo

Pokud nás chcete nejprve vyzkoušet zcela zdarma, vyberte si některou z našich reklamních služeb v sekci reklama zdarma. Nabízíme bannerovou spolupráci, přednostní výpis vaší firmy a výměnu odkazů.

Jaké faktory dělají reklamní kampaně úspěšnými?

  • Zpětná vazba, analýza chování návštěvníků přicházejících z reklamní kampaně
  • Nízká cena za přivedeného návštěvníka a zároveň vysoká konverze
  • Rychlá reakce na základě zpětné vazby, neustálá kontrola reklamní kampaně
  • Unikátní zpracování, zajímavý či vtipný nápad
  • Nadstandardní partnerské výhody - individuální spolupráce