Zvýšení návštěvnosti z vyhledávání o 200-300%

Statistiky a zpětná vazba v long tail seoPředstavte si, že Vaše stránky využívají svůj potenciál v průměru pouze na 10-30%. Velké množství klíčových slov neobsahují vůbec a nebo nejsou dobře nastavena. Proto se ve vyhledávání na mnoho vhodných dotazů nezobrazíte.

Naše metoda Vám zvýší zásadním způsobem počet vhodných klíčových slov a používaných vazeb. Pomocí kvalitní zpětných odkazů a obsahu se Vaše stránky dostanou do vyhledávání na mnoho nových slov a tím se zásadně zvýší návštěvnost.

Průměrně se pohybujeme v nárůstech návštěvnosti kolem 200-300%. Některé weby jsme dostali i na pěti až osmi násobek původní návštěvnosti při zachování stejné nebo vyšší konverze.

Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme také na čísle 775 600 310

Domluvte si konzultaci zdarma

Kontaktní informace

Přeji si kontaktovat v tomto termínu:

Nabízíme přibližně 2-5 krát lepší cenu za příchozího uživatele než Sklik a Adwords při zachování stejné kvality uživatele. Zákazníci totiž přicházejí ze stejného zdroje - z vyhledávání. Není rozdíl mezi tím, jestli uživatel klikne na reklamu a nebo na přirozený výsledek vyhledávání.

5 Kč a více za uživatele z ppc a nebo x krát méně za uživatele z vyhledávání?

Zvýšení návštěvnosti je vhodné v podstatě pro všechny typy stránek. Horší  uplatnění má pouze, když se dá váš produkt zhrnout pomocí několika málo slov, ale i zde přináší určité výhody hlavně v celkové atraktivitě webu pro vyhledávač.

Počáteční investice je na domluvě

Zvýšení návštěvnosti je založeno na rozšíření obsahu stránek a nastavení dalších klíčových slov. Tyto úpravy se realizují přímo na Vašem webu = veškeré provedené práce přímo vidíte. Nejprve vyhledáme vhodné vazby, pak ve spolupráci s Vámi vytvoříme vhodný obsah a následně se nový obsah optimalizuje. Po dokončení těchto prací vytváříme kvalitní zpětné odkazy, které zajistí dosažení dobrých pozic ve vyhledávání na mnoho slov a tím zvýšení návštěvnosti. Následně platíte už jen za příchozí uživatele.

Ukázky zvýšení návštěvnosti:

Zvýšení návštěvnosti z 6 na 48 uživatelů / den

Zvýšení návštěvnosti z 8 na 60 uživatelů / den

Zvýšení návštěvnosti z 25 na 157 uživatelů / den

Jaké hlavní výhody pro vaše stránky zvýšení návštěvnosti přináší?

Výhody long tail seo

 

Zvýšení návštěvnosti přináší stabilitu a jistotu zákazníků

Long tail seo na pláži :-)Většina firem optimalizuje na těžká slova a za dobré pozice platí nemalé částky. Občas se stává, že i při kvalitně odvedené práci na optimalizaci pozice spadnou a vyhledávače se snaží takříkajíc zamíchat kartami. Pokud jsou vaše stránky závislé na několika málo slovech, je vaše pozice velmi vratká. Když nejste na pozicích, zákazníci nepřicházejí a to je citelný  výpadek. Seo založené na zvýšení návštěvnosti přináší stabilitu, protože se zaměřuje na mnoho slov. Výpadek jednoho slova ani nijak nezaznamenáte. I zásadní změny ve vyhledávači zahýbou s výkonem stránek jen minimálně. S naší pomocí budujete kvalitní web pro uživatele a to je nejlepší investice.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.