Zvýšení návštěvnosti z vyhledávání o 200-300%

Statistiky a zpětná vazba v long tail seoPředstavte si, že Vaše stránky využívají svůj potenciál v průměru pouze na 10-30%. Velké množství klíčových slov neobsahují vůbec a nebo nejsou dobře nastavena. Proto se ve vyhledávání na mnoho vhodných dotazů nezobrazíte.

Naše metoda Vám zvýší zásadním způsobem počet vhodných klíčových slov a používaných vazeb. Pomocí kvalitní zpětných odkazů a obsahu se Vaše stránky dostanou do vyhledávání na mnoho nových slov a tím se zásadně zvýší návštěvnost.

Průměrně se pohybujeme v nárůstech návštěvnosti kolem 200-300%. Některé weby jsme dostali i na pěti až osmi násobek původní návštěvnosti při zachování stejné nebo vyšší konverze.

Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme také na čísle 775 600 310

Nabízíme přibližně 2-5 krát lepší cenu za příchozího uživatele než Sklik a Adwords při zachování stejné kvality uživatele. Zákazníci totiž přicházejí ze stejného zdroje - z vyhledávání. Není rozdíl mezi tím, jestli uživatel klikne na reklamu a nebo na přirozený výsledek vyhledávání.

5 Kč a více za uživatele z ppc a nebo x krát méně za uživatele z vyhledávání?

Zvýšení návštěvnosti je vhodné v podstatě pro všechny typy stránek. Horší  uplatnění má pouze, když se dá váš produkt zhrnout pomocí několika málo slov, ale i zde přináší určité výhody hlavně v celkové atraktivitě webu pro vyhledávač.

Počáteční investice je na domluvě

Zvýšení návštěvnosti je založeno na rozšíření obsahu stránek a nastavení dalších klíčových slov. Tyto úpravy se realizují přímo na Vašem webu = veškeré provedené práce přímo vidíte. Nejprve vyhledáme vhodné vazby, pak ve spolupráci s Vámi vytvoříme vhodný obsah a následně se nový obsah optimalizuje. Po dokončení těchto prací vytváříme kvalitní zpětné odkazy, které zajistí dosažení dobrých pozic ve vyhledávání na mnoho slov a tím zvýšení návštěvnosti. Následně platíte už jen za příchozí uživatele.

Ukázky zvýšení návštěvnosti:

Zvýšení návštěvnosti z 6 na 48 uživatelů / den

Zvýšení návštěvnosti z 8 na 60 uživatelů / den

Zvýšení návštěvnosti z 25 na 157 uživatelů / den

Jaké hlavní výhody pro vaše stránky zvýšení návštěvnosti přináší?

Výhody long tail seo

 

Zvýšení návštěvnosti přináší stabilitu a jistotu zákazníků

Long tail seo na pláži :-)Většina firem optimalizuje na těžká slova a za dobré pozice platí nemalé částky. Občas se stává, že i při kvalitně odvedené práci na optimalizaci pozice spadnou a vyhledávače se snaží takříkajíc zamíchat kartami. Pokud jsou vaše stránky závislé na několika málo slovech, je vaše pozice velmi vratká. Když nejste na pozicích, zákazníci nepřicházejí a to je citelný  výpadek. Seo založené na zvýšení návštěvnosti přináší stabilitu, protože se zaměřuje na mnoho slov. Výpadek jednoho slova ani nijak nezaznamenáte. I zásadní změny ve vyhledávači zahýbou s výkonem stránek jen minimálně. S naší pomocí budujete kvalitní web pro uživatele a to je nejlepší investice.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.