SEO poradenství

SEO poradenství je relativně široký pojem, do kterého zahrnujeme více dílčích služeb. Nejčastěji s klienty řešíme seo u nových či stávajících projektů a jejich předpoklady návštěvnosti z vyhledávačů. Navrhujeme možná řešení a klientům předkládáme možnosti a jejich výkon. Známe fakta, statistiku i ceny, sledujeme nové trendy a sami provozujeme a stále vytváříme nové projekty. Na základě těchto zkušeností Vám dobře míněnou radou můžeme ušetřit finance, čas i energii. Pro klienty, kteří mají zájem řešit optimalizaci pro vyhledávače "svépomocí" nabízíme externí poradenství a případnou spolupráci pouze na dílčích pracích.

Co zahrnuje poradenství v optimalizaci pro vyhledávače?

  • konzultace strategie a návrhy řešení
  • odhady reálné návštěvnosti z vyhledávačů
  • rychlost indexace a reálný vyvoj návštěvnosti webu
  • seo vychytávky zvyšující návštěvnost projektu
  • doporučení, jak postupovat v získávání odkazů, odhalení cen
  • doporučení v oblastech hardwaru a výkonového řešení
  • otestování kvality projektu různýmy formami analýz

Cena SEO poradenství je 550,- Kč / hod. bez DPH

SEO svépomocí

Ať už jste větší firma, která má stálé zaměstnance a tedy i kapacitu řešit seo vlastními silami, a nebo drobný živnostník, schopný realizovat určité části optimalizace, právě pro tyto klienty nabízíme možnost optimalizovat web svépomocí a postupovat na základě našich rad. Závisí jen na klientovi, které dílčí práce přenechá nám. Vše je otázkou dohody a samotné seo poradenství vychází cenově vždy lépe, než pokud odvedeme veškeré práce.

Chcete zlepšit seo vzdělání u vašich zaměstnanců?

Realizujeme také školení zaměstnanců v oblasti seo a internetového marketingu. Správně proškolený pracovník vám pomůže v realizaci kvalitního obsahu stránek, které zvládne i správně nastavit a využijete tak maximálně potenciál výkonu vašeho webu. Ušetříte na úpravách textů, podstránek i nastavení. V budoucnu můžete získané znalosti použít i u dalších projektů. Více informací o seo školení.