Spolupráce a reklamní služby zdarma

Kromě placených služeb nabízíme také spolupráci a reklamu zdarma. Pokud máte zájem o naše služby a na oplátku nám chcete nabídnout protislužbu, kontaktujte nás prosím s vaší nabídkou. Pokud máte zájem o reklamu zdarma, vyberte si prosím níže z nabízených variant.

Reklama zdarma - reklamní spolupráce:

Doporučujeme - přednostní výpis

Přednostní výpis v určité sekci může být zásadní výhoda. Uživatelé hledají především mezi prvními výsledky a na další stránky se už třeba nedostanou. V kategorii, kde je velká konkurence, je to dobré řešení. Za tuto službu požadujeme pouze odkaz z vašich stránek. Pokud máte zájem o více kategorií, i to je samozřejmě možné.

Jak získám přednostní výpis zdarma?

Stačí kontaktovat s žádostí o tuto spolupráci p. Ševčíkovou - sevcikova@advertising-media.cz. Spolupráce je na časově neomezenou dobu. Doporučujeme - přednostní výpis zajistí, že vás zákazníci zaručeně nepřehlédnou!
 

Bannerová reklama zdarma

Pro internetové stránky s kvalitním obsahem nabízíme bannerovou reklamu zdarma - za umístěný odkaz z vašeho webu. Můžete si vybrat ze dvou variant spolupráce - umístění banneru v tématické sekci a klasická bannerová reklama počítaná na zobrazení.

1. varianta - reklama v tématické sekci:

Váš banner o rozměrech 200x200 px (max. velikost 35 Kb) vložíme do sekce dle vašeho výběru. Doporučujeme tématické zaměření = Maséři mají reklamu v sekci mažáže apod.

Uživatelé na našich portálech hledají služby či zboží, které buď přímo nabízíte a nebo souvisí s vaší činností. Uvidí vaši reklamu, kliknou na banner a přejdou na vaše stránky a získáváte nového návštěvníka. Spolupráce obnáší dodání vašeho banneru a umístění zpětného odkazu na vaše stránky.

Pokud máte zájem o tuto službu, kontaktujte prosím p. Ševčíkovou - sevcikova@advertising-media.cz

Ukázka banneru - jak může vypadat:

Nábytek, židle, stoly Masáže Praha

Bannery vám můžeme také vytvořit:

 

2. varianta - reklama bez tématického zaměření

Banner o rozměrech 160x300 px (max. velikost 40 Kb) umístíme do našeho reklamního systému a zobrazíme každý měsíc 10 000 zobrazení. Pomocí přehledných statistik můžete snadno sledovat zobrazování vašeho banneru. Uživatelům internetu zobrazujeme váš banner, ti na něj kliknou a přijdou na vaše stránky. Tímto způsobem získáváte nové návštěvníky. Spolupráce obnáší dodání vašeho banneru a umístění zpětného odkazu na vaše stránky.

Pokud máte zájem o tuto službu, kontaktujte prosím p. Ševčíkovou - sevcikova@advertising-media.cz

Ukázka banneru - jak může vypadat:


Bannery vám můžeme také vytvořit:

  • Reklamní banner (jpg) 160x300 px za 240,- Kč
  • Reklamní banner (gif - 2 obrázky) 160x300 px za 470,- Kč
  • Reklamní banner (flash - 2 obrázky) 160x300 px za 590,- Kč