Regionální reklama - buďte vidět ve vašem regionu!

Provozujeme více než 80 portálů zaměřených na určité regiony, kde nabízíme ideální podmínky pro regionální reklamu. Zaměřujeme se na uživatele hledající firmy a zboží = uživatele s nákupním potenciálem.

Regionální zacílení je vhodné především pro firmy s regionální působností.

Bannerová reklama v regionu

Staňte se partnerem jednoho z našich projektů a získejte unikátní reklamní příležitost v rámci vašeho regionu. Nabízíme zde možnost stát se partnerem jednoho nebo více z našich regionálních firemních katalogů. V praxi získáte maximální zviditelnění ve vybraném regionálním katalogu firem. V každém okresu provozujeme jeden nebo více projektů, takže naše nabídka regionální reklamy pokrývá celou ČR.

Pro příklad uvádíme třeba okres Hodonín. Provozujeme stránky firmy-hodonin.cz a nabídneme vám celoroční reklamní kampaň na tomto serveru. Každý den vás uvidí stovky návštěvníků přímo z vašeho regionu, kteří hledají firmy a služby. Cena reklamy se pohybuje mezi 3-12 tis. za rok a je stanovena podle návštěvnosti katalogu.

Výhody regionální bannerové reklamy

  • Platíte za unikátní návštěvníky, ne za zobrazení
  • Zobrazujete se na každé stránce = každý návštěvník vás uvidí
  • Levný a účinný způsob zviditelnění vaší firmy v regionu
  • Reklamní bannery lze měnit v průběhu kampaně
  • Ideální služba pro firmy s regionální působností
  • Pro některé typy firem neexistuje lepší reklama (masáže, lékaři, řemeslné práce, koberce, nábytek, regionální služby...)
  • Uvidí vás také zákazníci konkurence a mají možnost srovnání

Zvýhodněný výpis v regionálním katalogu - reklama v regionu zdarma

Firmám s vlastním webem nabízíme možnost regionální reklamy zdarma při navázání spolupráce v rámci výměny odkazů. V praxi pro svou firmu získáte zvýhodněnou pozici v určité sekci dle vašeho výběru v našem katalogu. Tuto variantu doporučujeme všem firmám či živnostníkům, kteří se chtěji zviditelnit ve svém regionu zadarmo. Více na reklamní služby zdarma.

Pokud vás zajímají další možnosti regionální reklamy, doporučujeme navštívit sekci regionální seo s garancí.