Facebook marketing a reklama na Facebooku

Facebook dnes využívá 50% internetové populace na světě a více než 3 miliony lidí v ČR. Sociální síť Facebook pro vaši firmu představuje další prodejní kanál, který rozšíří okruh potencionálních zákazníků a posílí budování důvěry ve vaši firmu a produkty.

Vysoký počet fanoušků vašeho eshopu či firmy mnohdy dokáže o vaší solidnosti přesvědčit i nové zákazníky. Správné akce a pořádání soutěží zvýší vaši popularitu a povědomí. Lze využívat také reklamní služby přímo od Facebooku a zacílit vaši nabídku přesně na typ vašich zákazníků. Facebook vám přináší úplně nové možnosti propagace vaší firmy,

Pro firmy, které na Facebooku ještě nejsou a nebo mají vytvořenou jen základní FB stránku, jsme připravili Facebook marketing, který zajistí prezentaci a získání fanoušků stránky vaší firmy na této sociální síti.

Facebook marketing obsahuje

Cena služby Facebook marketing je 2500,- Kč bez DPH.

Co vám Facebook marketing přinese?

Atraktivní stránka na Facebooku s větším množstvím fanoušků je v dnešní době nutností. Oproti konkurenci, která ji nemá, je to výhoda. Zákazníci vás posuzují i podle toho, kolik máte spokojených zákazníků a právě hodně fanoušků na Facebooku je další informace, na kterou lidé mohou slyšet.

Doporučujeme mít na Facebooku alespoň 300 fanoušků, jakým způsobem je získat, nabízíme na stránce Facebook fanoušci.