Grafika & design webových stránek, reklamní bannery

Specializujeme se prakticky výhradně na webovou grafiku, návrhy wireframů, následné konzultace řešící použitelnost webu a reklamní bannery. Než si z naší nabídky cokoliv vyberete, doporučujeme nejdříve konzultaci s námi. Poradíme vám, jaké řešení je nejvhodnější a vysvětlíme úskalí jednotlivých možností. Při výběru designu pro nové a nebo stávající stránky máte několik variant. Všechny mají své výhody, ale záleží, která se nejlépe hodí pro váš projekt.

Orientační ceny webové grafiky

Grafický návrh firemních stránek od 5 tis.
Grafický návrh eshopů a portálů na míru od 7 tis.
Upravení grafických šablon od 1 tis.
Grafické šablony dle kupní ceny od 400,- Kč

Grafika a design stránek na míru

Na základě vaší představy prokonzultované s námi připravíme wireframe, podle které grafik vytvoří grafický návrh. Tato varianta je nejvíce časově náročná a také nejdražší, ale přináší precizní řešení. Kvalitní grafika je u většiny internetových projektů naprostou nutností. Více informací v sekci Design stránek na míru.

Profesionální design stránek může zvýšit vaše tržby i o 10-15% procent, spočítejte si, kolik to dělá za několik let... Ano, kvalitní grafika se skutečně za chvilku zaplatí.

Vytvořená šablona

Na internetu je k dispozici tisíce grafických šablon zdarma a nebo za relativně nízkou cenu ke koupi. Pokud do grafiky nechcete investovat, je šablona dobré řešení. Za zlomek ceny designu na míru získáte použitelnou grafiku téměř okamžitě. Pokud uvažujete o použití šablony, více v sekci grafické šablony.

Vytvořená šablona je nejrychlejší, nejpohodlnější a nejlevnější cesta ke grafickému návrhu stránek. Pro určitý typ stránek je to dobré řešení.

Vytvořená šablona s úpravami

Velmi často se stává, že vytvořenou šablonu je potřeba upravit podle vašich představ. To je samozřejmě možné. Šablona se skládá z několika bloků, které je možné jednoduše vyměnit či upravit. Třeba horní obrázek se může vyměnit za jiný s vaším logem či sortimentem. U této varianty je potřeba dopředu promyslet, jak se šablona upraví.

Úprava šablony kombinuje možnosti grafiky na míru a klasické šablony. Výhodou je nízká cena a rychlá realizace. Pokud do grafiky nechcete příliš investovat, je to pro vás ideální řešení.

Reklamní bannery, tvorba reklamních banerů

Reklamní bannery slouží pro propagaci vašeho webu a nebo sortimentu na jiných stránkách. Tato reklama je většinou velmi levná (Pokud ji koupíte třeba u nás :-)). Její úspěch je však prakticky zcela závislý na kvalitě banneru, jeho umístění a na propagovaném tématu. Je tedy důležité vytvořit reklamní banner tak, aby přilákal lidi a dobře plnil svoji funkci. Ceny reklamních bannerů se pohybují podle zvoleného formátu, velikosti, efektů a počtu slidů. Více o reklamních bannerech zde.