Úspěšné internetové obchody - eshopy

Vytváříme internetové obchody na míru s unikátní grafikou a funkcemi pro správu, marketing i seo. Úspěch internetového obchodu je dán především kvalitním marketingem a správou eshopu. Naše řešení podporuje celou řadu marketingových modulů, které vytváří zásadní konkurenční výhody. Snažíme se pro každý eshop vytvářet unikátní vychytávky na základě jeho sortimentu, přinášíme přidanou hodnotu tam, kde ostatní dělají jen obyčejný internetový obchod.

Než se rozhodnete pro realizaci eshopu, doporučujeme si nejprve přečíst NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY K INTERNETOVÝM OBCHODŮM - získáte odpovědi na zásadní otázky k internetovým obchodům.

Internetové obchody - eshopy na míru

Výhodou je, když nemáte eshop jako každý druhý :-)

Eshopy, nebo-li internetové obchody, se dají rozdělit do dvou skupin - na úspěšné a na neúspěšné. Vše je do značné míry závislé na vychytávkách eshopového řešení a dobře zpracovaném marketingu. Pokud budete mít stejný eshop, jako má každý a nabízíte prakticky totožné zboží, za v podstatě stejné ceny, neexistuje důvod, proč by váš eshop měl patřit mezi ty úspěšné.

Úspěšný eshop musí být jedinečný

Málokdo si tuto skutečnost uvědomuje. Nepřicházíte na trh s ničím vyjímečným, máte vyšší prvotní náklady než konkurence, která už eshop provozuje několik let a proto si nemůžete dovolit přijít s průměrným eshopem, který se ztratí mezi stovkami dalších. Potřebujete skutečně funkční a promyšlené řešení dotažené do konce, a to hlavně v oblastech marketingu a seo.

90% eshopů není ziskových, nepatřete mezi ty,
kterým internetový obchod nic kromě nákladů nepřinese!

Úspěšný eshop dělá internetový marketing, kvalitní eshopové řešení je potřeba, ale je to pouze začátek cesty. Pro internetové obchody nabízíme řadu reklamních možností a poradenství v oblasti internetového marketingu. Na základě konzultace zjistíte mnohem více. Vyzkoušejte také naše školení, a získáte mnoho dalších informací a tipů, jak správně vést internetový obchod.

Proč eshop od Advertising Media?

Profesionální eshopové řešení s unikátní grafikou tvoříme od 80-ti tis.