SEO katalog - kladivo na konkurenci!

Máte plně optimalizované www stránky a už nevíte, co vylepšit? I když se může zdát, že jste dosáhli vrcholu, stále je zde prostor k získání nových zákazníků a dosažení dalších pozic na zajímavá klíčová slova. Právě pro vás jsme vytvořili službu SEO katalog.

SEO katalog - dejte konkurenci pravý hák

SEO katalog je vlastně katalog firem zaměřený na určité téma. Celý projekt se opírá o long tail seo a stabilní návštěvnost z vyhledávání na lehká slova ve spojení s městy a názvy firem.

Příklad SEO katalogu

Představte si, že jste firma, která prodává tepelná čerpadla. Na klíčové slovo tepelná čerpadla jste ve vyhledávání na dobré pozici a máte pocit, že víc už udělat nejde.

Teď si představte, že byste měl katalog všech firem, které v ČR nabízejí tepelná čerpadla, a na této stránce byste měl reklamu s odkazem na vaše stránky.

Návštěvnost tohoto serveru bude minimálně v řádu stovek uživatelů denně. Tito uživatelé by vás s největší pravděpodobností nenašli. Všichni tito uživatelé mají zájem o to, co nabízíte = tepelná čerpadla, pokud jim v tomto katalogu (třeba pomocí bannerů) ukážete i svou nabídku, je zde vysoká pravděpodobnost, že je přesvědčíte, aby si vás minimálně všimli a zkusili vaše produkty či služby s konkurencí porovnat. Máte šanci získat zákazníky, kteří by jinak šli přímo ke konkurenci.

 

Klíčové výhody SEO katalogu:

 

Jak probíhá realizace a jaké jsou ceny?

Nejprve s vámi vše probereme a zjistíme, jestli řešení pomocí SEO katalogu je pro vás vhodné. Zodpovíme vaše dotazy a vytvoříme časový plán, do kdy se celá služba zrealizuje. Většinou vše realizujeme přibližně 25 - 30 dní. Doba realiazace je také závislá na počtu upravovaných položek v databázi.

Postup realizace SEO katalogu:

Po měsíci vývoje váš katalog spustíme a začneme pracovat na optimalizaci. Po 1-2 měsících už jsou první výsledky a návštěvnost začíná růst. Cena za SEO je na základě návštěvnosti stránky = podle uživatelů, kteří vaši reklamu skutečně uvidí.