Portály a větší internetové projekty

Neradi se chlubíme, ale nebude přiliš mnoho firem, které na českém internetu provozují tolik projektů, jako Advertising Media. Čerpejte z našich zkušeností a vyvarujete se zbytečných chyb. Nic nezkoušíme, vycházíme z faktů a reálných výsledků. Pokud hledáte silného a spolehlivého partnera pro spolupráci, jsme připraveni vám pomoci. Kromě realizace nabízíme také možnosti spolupráce a různá zvýhodnění.

Proč  spolupracovat právě s Advertising Media:

Úspěšný projekt závisí na mnoha faktorech

Úspěšnost vašeho projektu je odkázána na to, jak dobře je vytvořen, promyšlen a jak dobrýmarketing. Není lehké najít firmu, která bude váš projekt realizovat jako vlastní. Více než polovina stránek obsahuje základní chyby, špatné rozvržení, nelogické funkce stránek a celkově se rozhodně nedají nazvat uživatelsky dobře přístupné. Bohužel provozovatelé stránek nemají o těchto chybách často nejmenší tušení. Výběr správné firmy pro realizaci vašeho záměru rozhoduje do značné míry o jeho úspěchu.

Co ovlivňuje úspěch vašeho projektu?

Nápad - velmi často se na nás zákazníci obrací s naprosto nerealizovatelnými projekty. Je to dáno neznalostí prostředí a nereálnými odhady výkonu, zájmu uživatelů, ceny vývoje, či technologii, která není použitelná. Většina firem vám dle vašeho zadání váš záměr zrealizuje. Až pozdě zjistíte, že vám udělali medvědí službu a že celý váš projekt byl jen dalším marným pokusem o něco, co nemůže fungovat.

Struktura databáze - špatně navržená struktura databáze bude při větších zátěžích pomalá, lze tomu do značné míry předejít a databázi na tuto zátěž připravit. Vyhnete se pak drahému předělávání.

Rychlý server - stroj, kde váš portál jede, musí být moderní a rychlý. Větší projekty nelze provozovat na běžném hostingu. Potřebujete partnera, který disponuje vlastními servery.

Kvalitní grafika - vzbuzuje v uživatelích důvěru - uživatelsky příjemné prostředí a intuitivní ovládání - přizpůsobení i pro tablety a chytré telefony je dnes samozřejmostí

Kvalitní marketing - dobře nastavená ppc reklama, bannerová reklama, výborné seo a long tail seo

Sociální sítě - i když facebook nemáme rádi, je potřeba :-)