Webhosting pro vaše stránky

Webhosting je služba, která zajišťuje chod vašich www stránek a portálů. Jde v podstatě o prostor vyhrazený na serveru, který je nejčastěji připojen v datacentru na páteřní síti. Webhosting zajišťuje neustálý provoz vašeho webu a jeho nejdůležitejšími parametry jsou dostupnost a rychlost - stránky musí být neustále dostupné a rychlost načítání nesmí být pomalá. Jinak můžete přicházet o zákazníky.

Proč webhosting u Advertising Media?

Webhosting může dost výrazně ovlivnit výkon vašich internetových aktivit. Pokud je server, na kterém je umístěn váš web, přetěžován, případně není optimálně nastaven a nebo se na něm vyskytují špatně nastavené stránky, které jej mohou zahltit, ovlivňuje to i dostupnost a především rychlost načítání vašeho webu.

Rychlost načítání stránek je důležitější, než se může zdát. Pomalé načítání ovlivňuje seo, rychlost indexace vyhledávači a i vyhledávače samotné nechtějí zobrazovat weby, které se dlouho načítají. Dalším důležitým faktorem je nechuť uživatelů na cokoliv čekat.

Pokud se stránky načítají déle než 1 sekundu, váš zákazník už registruje, že něco není v pořádku. Pokud se stránky načítají déle než 3 sekundy, mnoho uživatelů přepíná na další otevřená okna a hrozí, že se na vaši stránku už nevrátí.

Pomalý web = horší seo, méně zákazníků, méně objednávek, méně návštěv a celkově menší výkon!

Kvalitní webhosting, hostujeme i větší projekty

Máme samozřejmě eminentní zájem na tom, aby  webhosting u Advertising Media perfektně fungoval. Kromě závazku u zákazníků hostujeme i naše projekty. Jsme tedy na "stejné lodi". Kromě běžných stránek hostujeme i větší projekty se specifickými požadavky. Individuální nastavení není problémem.

Parametry webhostingu

 Cena webhostingu pro běžné stránky je 800 Kč bez DPH / rok