Získejte na Facebooku fanoušky pro vaši stránku

Při získávání fanoušků máte v podstatě dvě možnosti. Buď se snažit získat fanoušky, kteří mají skutečně zájem o vaše služby či zboží a nebo si fanoušky jednoduše koupit. Budování kvalitních fanoušků má své výhody zejména v jejich aktivitě a zájmu, nicméně koupě určitého množství fanoušků je nepoměrně levnější, rychlejší a pro většinu firem doporučujeme spíše tuto "bezstarostnou" variantu.

Proč mít na Facebooku více fanoušků?

Správa FB marketingu

Pro firmy, které chtějí budovat kvalitní fanoušky, jsme připravili službu Správa FB marketingu. Tato služba zajistí správu vaší facebookové stránky, přidávání příspěvků a aktivní získávání a komunikaci s fanoušky. Cílem je vybudovat kvalitní fanouškovskou základnu se zájmem o vaše produkty či služby.

Součástí služby je:

Správu FB marketingu poskytujeme za 1200,- Kč / měsíc.

Pokud chcete rychlejší odezvu a budouvání FB stránky, nabízíme individuální řešení, které je zpoplatněno dle rozsahu prací.

 

Fanoušci na zakázku - jednorázové přidání FB fanoušků

Jednorázové přidání FB fanoušků je vhodné zejména pro firmy, které se na Facebooku nechtějí aktivně prezentovat. V takovém případě zajistíme libovolný počet fanoušků v určitém termínu za dohodnutou cenu.

Orientační ceny jednorázového přidání fanoušků:

100 fanoušků za 400,- Kč, 500 fanoušků za 1600,- Kč, 1000 fanoušků za 3000,- Kč

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Firemní stránka na Facebooku nabízí i přehledné statistiky o uživatelích a další užitečné informace, které se dají dobře uplatnit při další práci.

Příklad z praxe:

Z praxe se nejčastěji setkáváme s tím, že uživatelé navštíví firemní stránky a vidí, že firma je na Facebooku a má fanoušky. Potencionální zákazník tak získává důvěru ve vaši firmu a má jistotu, že firma má za sebou určitou historii a dá se jí důvěřovat. Minimálně doporučujeme alespoň 300 fanoušků, v opačném případě na stránky nedoporučujeme vkládat žádné facebookové prvky.